Promotie op Schager Sportmarkt

 

Promotie op Schager Sportmarkt

Op zondag 22 april stonden we met een stand op de Schager Sportmarkt om onze club te promoten. Het weer werkte goed mee. Zo goed zelfs, dat onze verenigingsjacks te warm waren en we onze club t-shirts gebruikten. We waren met een sterk team vertegenwoordigd. Een paar mensen bleven bij de stand om te netwerken, de jeugdleden (en een trainer) lieten zien hoe ze trainden op de schaatsplank en ze leerden het ook kinderen die dat wilden proberen. Op de fiets op een rollerbank, zonder steun, vereist vaardigheid. Enkele leden lieten zien hoe dat moest. Ook skeeleren is een goede training om voorbereid op het ijs te staan in oktober en is dus een onderdeel van onze trainingen. Er werden rondjes om de kerk op skeelers gedaan, lang niet  gemakkelijk vanwege de straatstenen. Even voor drieën ruimden we onze spullen weer op en we keerden tevreden huiswaarts.